rozeta podłogowa-rozetten-intarsien

Firma Renesans Floor In-Lays produkuje drewniane rozety podłogowe o rozmaitych kształtach – to okrągłe, owalne, a nawet prostokątne panele podłogowe w intarsji.

Niefarbowane rozety ozdobne drewniane złożone są z różnych gatunków drewna, w tym 17 egzotycznych. Podstawą ręcznie produkowanych parkietów ozdobnych są intarsje w postaci medalionów, rozet oraz borderów prostych i w narożnikach. Laminowane i naklejane na sklejkę rozety drewniane nadają się na ogrzewanie podłogowe. Wzory ozdobne zajmują tylko część powierzchni, resztę można wypełnić parkietem z krajowych gatunków drewna. Jeśli widzą Państwo cenę przy produkcie, to znaczy, że termin produkcji jest krótszy. Drewniane rozety intarsjowane naklejamy na sklejkę po ustaleniu grubości podłogi. Proszę zobaczyć stronę, na której znajdują się bordiury do rozet intarsjowanych robione tą samą metodą.

Rozety, zwane również różyczką, to ornamenty mające przypominać różę, ale również inne kompozycje dekoracyjne, utrzymane w podobnym stylu. Intarsja to technika zdobnictwa stosowana od ponad 4000 lat. Rozeta drewniana nada wnętrzu niepowtarzalnego, klasycznego wystroju, który zachwyci gości. Oprócz stricte dekoracyjnych wzorów wykonujemy również rozety z napisami i postaciami lub zwierzętami. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

This function has been disabled for Renesans Floor In-Lays.