Bordiury, zwane również ozdobnymi paskami, to dekoracyjny element podłogi oraz ścian. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą oraz z dostępnymi wzorami  bordiur intarsjowanych. Proponujemy bordiury szerokie i wąskie w ciemnych lub jasnych odcieniach. Polecamy także odwiedzić sekcję wyprzedaży bordiur intarsjowanych. Być może to właśnie tam znajdą Państwo ciekawy i niedrogi produkt do swojego domu.

Piękne bordiury nie tylko do podłóg

Każda nasza dekoracyjna bordiura ścienna różni się kolorystyką, gdyż do procesu produkcji stosuje się wiele gatunków drewna. Marka Renesans Floor In-Lays nie używa farb do uzyskania efektów kolorystycznych, naszym barwnikiem jest drewno – jego gatunek i struktura.

Dekoracyjna bordiura ścienna to piękno samo w sobie. Naturalne drewno nie jest jednolite, dlatego różnorodność w jego strukturze nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowego oraz oryginalnego charakteru. Proszę zwrócić uwagę na przedstawioną ofertę. Jesteśmy przekonani, że podjęty przez nas trud związany z dokładnym doborem drewna i jego designem, sprawi, że nasze bordiury przypadną Państwu do gustu.