Bordiura – jest to dekoracyjne obramowanie w postaci pasa z ornamentem. W naszej firmie oferujemy powierzchnie z ozdobami wykonanymi techniką intarsji, gdzie drewniane podłogi są uzupełniane o dodatkowe elementy – z innego, rozmaitego gatunku drewna, często bejcowanego lub podpalanego w celu uzyskania pożądanego wzoru. Wykonujemy także dekoracyjne bordiury ścienne, które staną się przepiękną ozdobą każdego wnętrza. Posiadamy zróżnicowane szablony – szerokie lub wąskie, w jasnych bądź ciemnych kolorach, wszystko po to, aby można było dopasować odpowiedni typ do swoich preferencji. Do produkcji używamy różnego rodzaju drewna, dzięki czemu kolorystyka bordiur jest wyjątkowo rozmaita. W Renesans Floor In-Lays nie korzystamy z gotowych farb, stawiamy na ekologię. Dlaczego? Ponieważ tylko naturalne drewno jest unikatowe, posiada ogromną różnorodność w strukturze – to piękno samo w sobie. Serdecznie polecamy przejrzeć naszą ofertę dekoracyjnych bordiur ściennych oraz podłogowych, aby móc ocenić trud, który wkładamy w dobór odpowiednich materiałów. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony z wyprzedażą bordiur intarsjowanych, gdzie znajdziesz wyjątkowe i niedrogie produkty do swojego domu, które sprostają nawet największym oczekiwaniom.

panele podłogowe intarsjowane
BR-403-PA
bordiury geometryczne intarsje podłogowe
BR-443-A1
podłogi laminowane intarsje
BR-401-D4
bordiura intarsjowana podłogi
BR-442-A1
bordiury do podłogi intarsje
BR-440-A1
intarsje podłogowe bordiury
BR-410-A1,B2
renesans bordiury do salonu
BR-401-D4 Bordiura " Venetian" szerokość 14cm
renesans bordiura na podloge
BR-401-A1 Bordiura "Venetian" szerokość 14 cm
renesans aranzacja wnetrz
BR-410 "Regency" szerokosć 14 cm
podlogi intarsjowane podlogi i bordiury
BR-449-A1 szerokość 21cm
podlogi intarsje
BR-406-D4 "Acanthus" szerokość 14 cm
podlogi intarsja podlogi
BR-445-A1 "Art Nouveaux" szerokość 18cm
podlogi dekor wnetrza
BR-406-A1 szerokość 14 cm
bordiura grecki klucz
BR-441-A1 "Grecki" szerość 23 cm
intarsje podlogowe bordiura
BR-430-B2 "The Sun King" szerokość 25 cm
intarsje-bordiura
BR-443-A1 szerokość 23 cm
bordiura-marquetry
BR-427-A1 " Moon Glory" szerokość 16 cm
bordiura podłogowa
BR-430-A1 "The Sun King" szerokość 25 cm
bordiura podlogi parkiety
BR-426 A1, B2,C3,D4 "Pulpit Flower" szerokosć 18 cm
bordiura podlogi
BR-448-A1 "Lauren Leaf" szerokość 18,5 cm
bordiura intarsjowana
BR-407-D4 "Boudoire" szerokość 14 cm
bordiura intarsja podlogi
BR-458-D4 "Renaissance" szerokość 22 cm
bordiuta do salonu
BR-457-LY i BR-456-MG
bordiura do salonu parkiety
BR-458-A1 "Renaissance" szerokość 45 cm
bordiura do salonu
BR-430-B2 "The Sun King" szerokość 25 cm
bordiura podloga drewno
BR-460-A1 szerokość 18 cm
BR-442-A1 bordiura szserokość 22 cm
renesans intarsje bordiura
BR-405-A1 i BR-405-B2 Bordiura "Roman II" BR-417-A1
renesans bordiura
BR-403-A1,B2,C3,D4 Bordiura "Vienna"
renesans border wood
MD-411-A1,B2,C3,D4 bordiura " Eagle Frise"

Dekoracyjne bordiury ścienne: ponadczasowy urok wnętrza

Drewno jest materiałem zawsze będącym w modzie. Wykorzystuje się je w pomieszczeniach, w których ma panować ciepły, przytulny klimat. Aby jednak podkreślić charakter przestrzeni i dodatkowo ją urozmaicić, warto zdecydować się na dekoracyjne bordiury ścienne. Dzięki wykorzystaniu pasków z drewna o różnych strukturach oraz kolorach można stworzyć niepowtarzalne wzory będące oryginalną ozdobą wnętrz. Wszystkie bordiury drewniane i ścienne są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniając trwałość na lata. W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę kolorów oraz wzorów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ozdoby do własnego stylu czy upodobań. Z naszymi pasami Twoje pomieszczenia będą wyjątkowe i stylowe!

Bordiury – wielki powrót do mody

W ostatnim czasie w trendach aranżacyjnych można zaobserwować tendencję do przywracania klasycznego stylu, a także wzorów. Projektanci świata wnętrzarskiego coraz bardziej eksperymentują z wystrojem, włączając do niego różnego rodzaju dodatki czy elementy drewniane, w tym bordiury – zwłaszcza te z eleganckimi zdobieniami. To one idealnie wpasowują się w powracającą modę, dodając pomieszczeniu wyrafinowanego charakteru. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie stworzyć bardziej wyszukane desenie, które przyciągną uwagę każdego. W dobie masowych produkcji powinniśmy doceniać szczególnie rozwiązania pozwalające na stworzenie unikatowej przestrzeni. Spersonalizowane ozdoby, takie jak dekoracyjne bordiury ścienne czy podłogowe, są właśnie tym elementem – uniwersalnym, lecz ponadczasowym. Mogą stać się harmonijnym połączeniem tradycji z nowoczesnością oraz zróżnicowaniem materiałów czy kolorów, które umożliwią aranżację atrakcyjnego wnętrza.